AKTUALITY

Sekundarni_GP5_S01

15.6.2019 – Pozor!Změna času konání!

CESTOU ZA DINOSAURY

(11 – 14 hod.)

Přijďte se v tváří tvář setkat s dinosaury. Planeta dinosaurů vám přivádí dinosaury na dosah, na dotek. Návštěva dinosaurů je zážitkem pro děti i dospělé. Nemusíte se bát :-).

Pro děti jsou připravené i soutěže a povídání o dinosaurech. http://www.planetadinosauru.cz/

Sekundarni_GP5_S01

16.6.2019

UZAVŘENÍ AREÁLU

Z důvodů konání soukromé akce bude areál Šťastná země pro veřejnost uzavřen.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit v pondělí.

Sekundarni_GP5_S01

27.7.2019

ČIPERKAFEST

(10 – 20 hod.)

Vezmi mámu, tátu, babičku, dědu i věčně znuděnou ségru na pořádný dětský fesťák! Užijete si rozhodně všichni.

Ty nejmenší určitě potěší Čiperkové, kteří nejen zazpívají, ale budou všude kolem po celý den. S malými i velkými neposedy si zalumpačí Lumpína a její drak. Originální bubeník Tokhi se svou bubenickou show Groove Army rozbubnuje celý areál a udělá bubeníky i z vás. Animátorky vás zase pěkně rozparádí a zatancuje si tu dokonce i pes. Kouzelník vykouzlí nejen úsměv na tváři. Dozvíte se, co se stane, když zajíc sní kus starého krajíce. Kdo vám to prozradí? Přeci divadélko Kůzle. Zazpívá i populární muserka a youtuberka Mína. Ale to pořád není všechno! V přímém přenosu se bude péct největší bublanina v Česku a doufáme, že se zapíše do Knihy rekordů. Samozřejmě, že pak vás čekají bublaninové hody. Zadovádět si můžete na spoustě dalších atrakcí – připravena je i Kubíkova stezka, bludiště, zookoutek, projížďky na koních a tak dááál.

A dokonce je zajištěna i mokrá varianta, kdyby náhodou pršelo. Jak to uděláme? Máme připraveno velké cirkusové šapitó. Takže šapito na předprodej, dokud jsou ještě lupeny k mání.

Vstupenky zakoupíte zde: https://www.ticketlive.cz/cs/event/ciperkafest-2019

Sekundarni_GP5_S01

10.8.2019

CESTOU ZA DINOSAURY II

(14 – 17 hod.)

Přijďte se od 14 – 17 hod. v tváří tvář setkat s dinosaury. Planeta dinosaurů vám přivádí dinosaury na dosah, na dotek. Návštěva dinosaurů je zážitkem pro děti i dospělé. Nemusíte se bát :-).

Pro děti jsou připravené i soutěže a povídání o dinosaurech. http://www.planetadinosauru.cz/

SuperWebTricks Loading...