AKTUALITY

 

Sekundarni_GP5_S01

1.8 – 14.8.2019

Obří skluzavka Slide Czech

Chcete přivést celou rodinu a zažít den plný zábavy a vodních radovánek?

Slide Czech 50 m dlouhá vodní skluzavka je zábavná atrakce pro téměř všechny věkové kategorie.

Zúčastnit se jí mohou děti, teenageři, rodiče, ale třeba i aktivní babičky a dědečkové.

Cena 80,-Kč – 5 jízd.

Sekundarni_GP5_S01

27.7.2019

ČIPERKAFEST -PROGRAM

Sekundarni_GP5_S01

27.7.2019

ČIPERKAFEST

Vstupenky zakoupíte zde: https://www.ticketlive.cz/cs/event/ciperkafest-2019

Sekundarni_GP5_S01

9.7.2019

HUDEBNÍ WORKSHOP ŠKOLA PÍSNIČKOU + GASTRO WORKSHOP

(12 – 15 hod.)

 
Od 12:00 – 14:00 je připravený Workshop „vaření“ pro děti se Školou písničkou – děti si velmi jednoduchým a zábavným způsobem za asistence a dohledu našich odborných kuchařek připraví lahodné, zdravé ječné lívance od značky Biolinie, které si samy ozdobí a odnesou.
Workshop je pro děti připravený v mezi časech interaktivního hudebního vystoupení Školy písničkou, kde si s dětmi povídáme o zdravém životním stylu, jídle, pití, sportování ad.

 

 

 

 

 

 

14:00 – 15:00 je připraven hudební workshop Škola písničkou. Naučný zábavný hudební projekt pro děti, jejichž autory jsou zpěvačka Kristýna Peterková a hudební skladatel Karel Mařík. Natočili veselé zábavně naučné písničky o přátelství, rodinných hodnotách, přírodě a radosti ze života. Témata např.: Seznamka, Řemesla, Sporty, Křižovatka, Výlet do Prahy, Sluníčko na nebi, Poděkování atd.

Sekundarni_GP5_S01

15.6.2019 – Pozor!Změna času konání!

CESTOU ZA DINOSAURY

(11 – 14 hod.)

Přijďte se v tváří tvář setkat s dinosaury. Planeta dinosaurů vám přivádí dinosaury na dosah, na dotek. Návštěva dinosaurů je zážitkem pro děti i dospělé. Nemusíte se bát :-).

Pro děti jsou připravené i soutěže a povídání o dinosaurech. http://www.planetadinosauru.cz/

Sekundarni_GP5_S01

16.6.2019

UZAVŘENÍ AREÁLU

Z důvodů konání soukromé akce bude areál Šťastná země pro veřejnost uzavřen.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit v pondělí.

Sekundarni_GP5_S01

27.7.2019

ČIPERKAFEST

(10 – 20 hod.)

Vezmi mámu, tátu, babičku, dědu i věčně znuděnou ségru na pořádný dětský fesťák! Užijete si rozhodně všichni.

Ty nejmenší určitě potěší Čiperkové, kteří nejen zazpívají, ale budou všude kolem po celý den. S malými i velkými neposedy si zalumpačí Lumpína a její drak. Originální bubeník Tokhi se svou bubenickou show Groove Army rozbubnuje celý areál a udělá bubeníky i z vás. Animátorky vás zase pěkně rozparádí a zatancuje si tu dokonce i pes. Kouzelník vykouzlí nejen úsměv na tváři. Dozvíte se, co se stane, když zajíc sní kus starého krajíce. Kdo vám to prozradí? Přeci divadélko Kůzle. Zazpívá i populární muserka a youtuberka Mína. Ale to pořád není všechno! V přímém přenosu se bude péct největší bublanina v Česku a doufáme, že se zapíše do Knihy rekordů. Samozřejmě, že pak vás čekají bublaninové hody. Zadovádět si můžete na spoustě dalších atrakcí – připravena je i Kubíkova stezka, bludiště, zookoutek, projížďky na koních a tak dááál.

A dokonce je zajištěna i mokrá varianta, kdyby náhodou pršelo. Jak to uděláme? Máme připraveno velké cirkusové šapitó. Takže šapito na předprodej, dokud jsou ještě lupeny k mání.

Vstupenky zakoupíte zde: https://www.ticketlive.cz/cs/event/ciperkafest-2019

Sekundarni_GP5_S01

10.8.2019

CESTOU ZA DINOSAURY II

(14 – 17 hod.)

Přijďte se od 14 – 17 hod. v tváří tvář setkat s dinosaury. Planeta dinosaurů vám přivádí dinosaury na dosah, na dotek. Návštěva dinosaurů je zážitkem pro děti i dospělé. Nemusíte se bát :-).

Pro děti jsou připravené i soutěže a povídání o dinosaurech. http://www.planetadinosauru.cz/

 

16. 7. kouzlení s Pavlem Dolejškou

11:00

14:00Kouzla, iluze, magie, k tomu pořádná porce dobré nálady a skvělá zábava. Tak lze ve zkratce popsat kouzelnický program Pavla DOLEJŠKY pro děti. www.paveldolejska.cz
SuperWebTricks Loading...